Çayyolu Mekan Rehberi

Sıkça Sorulan Sorular

Çayyolu Mekan rehberi'ne üye olmak için önce cayyolumekan.com web sitesi, mobil uygulamaları ya da mikro sitesinin Ana Sayfa’sına ya da internetten arama ya da reklam kampanyaları ile gelebileceğiniz Yemek/Marka Arama sayfalarına girmeniz gereklidir. Ana Sayfada Üye Ol bağlantısına tıklayarak, karşınıza çıkan Üye Ol bağlantısınındaki formu doldurarak Çayyolu Mekan üyesi olabilirsiniz. Çayyolu Mekan üzerinden gerçekleşen işlemler mesafeli sözleşmeler yönetmeliği kapsamında sayılmamaktadır.

Web teknolojisi artık rekabet oranı yükseldikçe Google'de ilk sayfada çıkmak artık daha da zorlaşıyor. Web tasarım masrafları, Seo masrafları derken bütçenizi zorlamaya başlıyor. Buna rağmen Google'de ilk sayfaya gelmek yine de zorlaşıyor.

Çayyolu Mekan Rehberi firmaların bu masraftan kurtarmak amacı ile kurulmuştur. Kullanıcılarınıza ve müşterilerinize daha kolay ulaşılır olmak için cayyolumekan.com'u tercih edebilirsiniz. Sadece kullanıcınız ve müşteriniz değil; aradıkları tedarikçiyi bulamayanlara da ulaşmak istiyorsanız. Müşteri portföyünüzü geliştirmek ve çoğaltmak istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz.

Ana sayfanın üst kısmında bulunan “Fırsatlar” linkine tıkladığınız zaman açılan sayfada, Çayyolu Mekan üzerinde tanımlanmış olan tüm fırsatlar, hediye fırsatları, kişiye özel fırsatlar ve kupon fırsatları listelenmektedir.

Tüm fırsatlar sekmesine geldiğinizde açılan panelde istediğiniz semti seçerek, o semtte geçerli olan fırsatları listeleyebilirsiniz.

Çayyolu Mekan Fırsatları tüm üyelerimize açıktır. Fırsatlar, Çayyolu Mekan bünyesinde bulunan restoranlarla sadece Çayyolu Mekan'da geçerli olmak üzere yapılan indirim veya farklı promosyonlardan oluşur. Birçok restoranda bulabileceğiniz bu promosyonlara sayfanın üst tarafında bulunan araç çubuğunda ¨Fırsatlar¨ bölümünü tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ana sayfanıza her girdiğinizde sizin bölgenize gönderim yapan restoranlar arasından seçilen “Genel” ve “Özel” fırsatlar sizi bekliyor olacak. Bunun yanı sıra restoranların listelendiği her sayfada o anda bir fırsat içeren her restoranın yanında indirim oranını belirten bir resim göreceksiniz. Periyodik fırsatlarda bu resim sadece fırsat aktifken görülecektir.